Wyniki konkursu plastycznego

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

 „Dziecięce Marzenia”
VI Edycja 2014
-„Ja i bezpieczne wakacje”

      Na konkurs wpłynęło 79 prac. Wszystkie prace zostały nagrodzone lub wyróżnione za udział w konkursie w siedmiu kategoriach wiekowych ( 3, 4, 5, 6latki/zerówka, I, II i III klasa szkoły podstawowej).

Poniżej zamieszczamy spis dzieci, które w danych kategoriach zajęły miejsca 1, 2 lub 3.

Prace pozostałych dzieci zostały nagrodzone wyróżnieniami/nagrodami za udział w konkursie.

I grupa: 3 lata

I MIEJSCE

Klara Kalińska – Niepubliczne Przedszkole Kraina Fantazji

 

II grupa:  4 lata

I MIEJSCE

Helenka Antczak – Niepubliczne Przedszkole Kraina Fantazji

 

II MIEJSCE

Natasza Sałatka – Niepubliczne Przedszkole Kraina Fantazji

 

III MIEJSCE

Alek Grot – Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne „The treehouse”

 

III grupa:  5 lat

I MIEJSCE

Aleksandra Kołnierzak – „Dziecięca Planeta” Europejskie Przedszkole Niepubliczne
Tomasz Bubrowski – Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne „The treehouse”

 

II MIEJSCE

Mikołaj Oleszkiewicz – „Dziecięca Planeta” Europejskie Przedszkole Niepubliczne
Pola Wieczorkowska – Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne „The treehouse”

 

III MIEJSCE

Zuzanna Wyrzykowska – Niepubliczne Przedszkole Kraina Fantazji
Zuzanna Wodecka – Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne „The treehouse”

 

IV grupa:  6 lat

I MIEJSCE

Jakub Jaworski – „Dziecięca Planeta” Europejskie Przedszkole Niepubliczne

 

II MIEJSCE

Jaś Łapiński – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej

 

III MIEJSCE

Joanna Łaniewska – Przedszkole Samorządowe w Dziekanowie Leśnym

 

V grupa:   I klasa

I MIEJSCE

Małgorzata Majchrzak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej

 

VI grupa:  II klasa

I MIEJSCE

Małgorzata Boguszewska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej
Aleksandra Boguszewska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej

 

II MIEJSCE

Gabriel Ogrodnik – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej

 

III MIEJSCE

Marcel Łazarski – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej

 

VII grupa:  III klasa

I MIEJSCE

Agata Dzięciołowska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” im. Wandy Chotomskiej

 

ROZDANIE NAGRÓD 

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów dla zwycięzców konkursu odbędzie się 31 maja 2014 podczas festynu z okazji Dnia Dziecka przy ICDS Łomianki.

Nagrodzone dzieci zapraszamy o przybycie pod scenę o godzinie 15.45. 

Dzieci wyróżnione za udział w konkursie zapraszamy po odbiór nagród do stanowiska Krainy Fantazji i Mojej Szkoły, które znajdować się będzie przy ogrodzeniu między bieżnią, a budynkiem ICDS, na wysokości Studia Tanecznego.

 

ODBIÓR PRAC

Po odbiór prac zapraszamy do stanowiska Konkursu Plastycznego – Krainy Fantazji i Mojej Szkoły podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka przy ICDS Łomianki do godziny 16.30.
Prace będzie można wykupić zasilając symboliczną kwotą puszkę Fundacji „A kogo?” Ewy Błaszczyk.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !

Napisano w Aktualności