Nasza kadra

 

Agnieszka JohhansenAgnieszka Johannsen

Opiekuńcza i niezwykle troskliwa. Spełnia się w pracy z dziećmi – uwielbia oglądać świat ich oczami. Uważa, że „jej” dzieci uczą ją tyle samo, co ona ich. Prywatnie mama przedszkolaka, miłośniczka książek Sparksa i mistrzyni domowych wypieków.

 

 

 

Agnieszka Czembor

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracowała z młodzieżą gimnazjalną oraz dziećmi w wieku przedszkolnym. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Uczestniczyła w licznych konferencjach, w tym jako prelegentka.

Prywatnie mama Soni i Błażeja.

W czasie wolnym lubi czytać literaturę biograficzną oraz uprawiać przydomowy ogródek.

 

 

alicja (2)Alicja Niemierko-Pająk

Gdyby nie była psychologiem rodzinnym, zostałaby ogrodnikiem, bo z roślinami, jak z dziećmi – za troskę odpłacają najpiękniej.Gdy sama została  mamą poznała bezsilność rodzica i moc pozytywnej dyscypliny. W pracy najbardziej lubi się bawić i opowiadać bajki.Potrafi docenić piękne kolory, dobrą kuchnię i dobre słowo…także pisane. Zwiedziła kilkadziesiąt krajów, by znaleźć swoje miejsce tam gdzie kiszone ogórki i ciemny chleb. Żonka fotografa, mama 2 dziewczynek Oszki i Matyldy.

 

 DYREKCJA

Renata RejerRenata Rejer

Najbardziej na świecie lubi dzieci i swoja rodzinę. No i oczywiście pracę, która od wielu lat jest jej pasją, dostarczając ogromnej satysfakcji i radości. Prywatnie mama trojki dzieci, posiadaczka dwóch kotów i psa, oraz właścicielka dużej wiejskiej kuchni. Uwielbia gotować  i eksperymentować kuchni (oczywiście robiąc to na tzw. „oko”). Uwielbia swój ogród, sianie, sadzenie pielenie i klimat wiejskiej chałupy – swojego miejsca na ziemi. Czyta książki, kocha ludzi, nie ogląda telewizji. Oto nie cała ona, bo jest w  niej jeszcze wiele zakamarków, które nie raz jeszcze zadziwią, zachwycą i dostarczą inspiracji.

Dyrektor pedagogiczny

IMG_1251Magdalena Bedyńska

Jest romanistką  i wieloletnią nauczycielką  języka francuskiego na wszystkich etapach edukacyjnych. Kocha  dzieci, pasjonują ją sprawy wychowawcze,  uwielbia  pracę koncepcyjną i organizacyjną.

Z  tych powodów rozpoczęła swoją przygodę z dyrektorowaniem, a szkoła podstawowa wydała jej  się  miejscem najbardziej potrzebującym osób z pasją i pomysłem. Prywatnie  mama trójki dorosłych już dzieci. Kocha wędrówki górskie, przyrodę, wszelką aktywność sportową, dobrą muzykę i książkę.

 

 Zarząd Fundacji

IMG_8852

 Agnieszka Zakrzewska

Kocha wiosnę… bo budzi się życie, lato z kwiatami w ogrodzie i czasem spędzonym nad ukochanym morzem, jesień z jej kolorami i nostalgicznym klimatem,  zimę bo jeździ na nartach i uwielbia trzask drewna w kominku. Kocha dzieci – każde bez wyjątku, zwierzęta „naszych braci mniejszych”,  mądrych i dobrych ludzi od których się uczy i którzy ją inspirują,  swoją pracę,  muzykę, dobre jedzenie, książki, teatr … Prywatnie dumna mama 3 synów,  żona, przyjaciółka, troskliwa opiekunka 2 kotów i psa, boi się momentu kiedy – na życzenie najmłodszego synka – zamieszka z nimi wąż…